Teknolojimiz
 

Toplamda 8000 m2 açık alan üzerinde kurulmuş,3500 m2 kapalı alan soğuk hava deposu tesisidir. Toplamda 8 odası ile 7500 palet ürünü -23 C ile +18 C arasında muhafaza edebilme kapasitesine sahibiz. Bir adet şok odası ile 24 saatte 20 ton ürün şoklanabilmekte,bir adet 200 ton kapasiteli odamızda ise 0 C ile +5 C arasında depolama faaliyeti yapılabilir.

Odalarımızın tamamı raflı depolama sistemi ile kurulmuştur. 3 adet odamızda Drive In Sistem,5 adet odamızda ise Mekik Sistem kullanılmıştır. Raflı sistemin depolamada birinci faydası ürün adreslemesi ile ürün stok takibi yapmayı sağlaması,ikinci faydası ise taze muhafazada hava dolaşımı ile ürünlerin depo muhafaza süresini uzatmasıdır.

Tesisimiz yapımında tamamen Avrupa sistemi örnek alınmıştır. Elektronik oda ısı takip sistemi ile oda dereceleri standart değerlerde tutularak ,ürün muhafaza süreleri uzatılmaktadır. Depo panelleri yanmaz poliüretan malzemeden imal edilmiş panellerdir.

Her türlü elektrik arıza ve kesintisine,voltaj düşmesi problemlerine karşı 1000 kw lık jeneratörümüz ile çözüm üretmekteyiz.